Hizmetlerimiz / İdare Analizi

İlgilendiğiniz ihaleyi yapan idareyi ile sürekli iş yapıyorsanız, yakın geçmişi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bununla birlikte, geçmişe yönelik bilgi ve analizlere sahip olmanız ise pek mümkün değildir. 

Benzer şekilde, daha önce hiç iş yapmadığınız bir idare hakkında genel yada sektörünüze özel ihale bilgileri, geçmiş yüklenicileri yada harcama durumu gibi bilgilere erişmek imkansıza yakındır. Geniş ve nitelikli bir ekiple aylar sürecek araştırmalarla ancak kısmı veriler elde edilebilir.

Kapsamlı bir veri tabanı ve detaylı analiz yazılımları sayesinde, İhalePRO© ile ilgilendiğinizi ihaleye girmeden önce, iş veren idareye özel geçmiş ihaleleri, yüklenicileri, harcama dağılımı ve tahmini bütçe durumu gibi verileri, idarenin muhammen bedel öngörüleri gibi analizleri, gerçek zamanlı, her an güncel şekilde, olarak dakikalar içinde elde edersiniz. 

İhalePRO, idarelerce yayınlanmış, milyonlarca ihale sonucu ve sözleşme verisinden elde ettiği bilgi ve analizler ile ihalelerde rakiplerinizden daha önce olmanızı sağlar.