Hizmetlerimiz / İhale Analiz

Her yıl, 35.000 idare içinden 10 binlerce idare, 100 binlerce ihale yapıyor. Bu şekilde her yıl 100 binden fazla ihale ilanı ve daha fazla sözleşme bilgisi ortaya çıkmaktadır. 

Kamu ihaleleri konusunda tecrübeli olun yada olmayın doğru ihale girmek için idareyi, rakipleri ve sektördeki gelişmeleri güncel olarak bilmek zorundasınız. Bu kadar veri içinden istediğinizi bulmak ise zaman, tecrübe ile birlikte yüksek seviyede analiz bilgisi gerektirmektedir. Bazı bilgilerinse bilgisayar desteği olmadan ortaya çıkması mümkün değildir.

İşinizi şansa bırakmamız için İhalePRO© sizin için milyonlarca ihale ve on binlerce idare verisi içinde gerçek zamanlı bilgileri derlemektedir. Elde edeceğiniz veriler ile ihaleleri analiz ederek, sistem akıllı algoritmalarla rakiplerinizi tahmin edip, idarenin geçmiş ihalelerini analizi ile birleştirmekte ve size olası bir rekabet durumunda şansızını görme imkanı sağlamaktadır. 

İhalePRO, ihaleyi analiz edebilmek için iş veren idare, işin sektörü ve olası isteklileri inceleyerek gerçek zamanlı bilgiler ve analizler sağlamaktadır. Bu verilerle hedeflenen ihale için iş veren idare nezdindeki rekabet gücü, olası rakiplerin geçmiş performansları, iş bitirmeleri, ellerindeki işler gibi onlarca farklı veri ve analize erişmeniz mümkün olmaktadır. 

Her bir ihaleye girmenin zaman, belge ve insan kaynağı maliyeti göz önüne alındığında, girilecek ihalenin analizinin önemi ortadadır. İhalePRO ile işinizi şansa ve hislerinize bırakmaksızın ihalelere girersiniz.