Hizmetlerimiz / İhale Takip

İhale Takip seçeneği ile ilgilendiğiniz ihaleyi takip listenize ekleyerek, gerek ihale yapılana kadar süreçte gerek ihale yapıldıktan sonraki süreçte yaşanan tüm gelişmelerden anında haberdar olursunuz.

İlgilendiğinizi ihale ile ilgili bir düzeltme ilanı yada iptal ilanı yayınlandığında, ihale tarihinden sonra ise bir ihale sonuç ilanı yada sözleşme bilgisi yayınlandığında sistem sizi otomatik olarak sms ve eposta ile bilgilendirerek, tüm gelişmelerden haberdar olmanızı sağlar. Ayrıca, ihale günü yaklaştıkça sistem uyarı mesajları göndererek ihale tarihini unutmanızı engeller.

Özellikle ihale tarihinden önce gerçekleştirilen her türlü değişiklik ihaleye teklif verme aşamasında son derece önemlidir. Örneğin ihalenin saati ve/veya tarihi geriye alınmış olabilir ve bu bilgi atlanmış ise son ana kadar hazırlandığınız ihaleyi kaçırmış olabilirsiniz. Benzer şekilde teknik şartnamede yapılacak bir değişiklik teklifinizi tamamen değiştirmenize sebep olabilir. Bu ve buna benzer olumsuzluklardan uzak kalmak için tüm kullanıcılarımıza özellikle ilgilendikleri tüm ihaleleri takip listelerine almalarını tavsiye etmekteyiz.

Ayrıca, sadece girilecek ihalelerin değil, sonucu ile de ilgilenilen ihalelerin takip listesine alınması ile sistem ihale ilanı yayınlandığı anda sizi haberdar etmektedir. Ayrıca, sisteme giriş yaptığınızda, Takip Ettiğim İhaleler menüsüne giderek, ister takim ister liste görünümü şeklinde takip listenize aldığınız tüm ihaleleri kolayca takip eder, detaylarını görürsünüz.