2010 yılından bugüne kadar ilanlı ve ilansız olmak üzere yapılmış tüm ihaleleri ve bu ihalelerle ilişkili tüm ilan, bilgi ve sonuçları veri tabanımızda bulabilirsiniz. 

Veri tabanlarımız, Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı ihale arşivini barındırmaktadır. Ülkemizde ihalelerin elektronik ortamda yayınlanmaya başlamasından bugüne kadar geçen süre içinde ilanlı yada ilansız olarak yapılan tüm ihaleler ve bu ihalelere ilişkin ihale sonuç ilanları, düzeltme ve iptal ilanı gibi tüm bilgiler veri tabanımızda bulunmaktadır.  
 
İhale arşivimiz 3 ana başlık altında listelenmektedir;
 
Kamu idareleri tarafından yapılan elektronik ortamda yayınlanmış ihalelerin yaklaşık sayısı bir milyonun üzerindedir ve bu ihalelere ilişkin tüm veriler eksiksiz olarak sistemlerimizde yer almaktadır. 
 
Türkiye'nin en kapsamlı ihale veri tabanına sahip olmanın ötesinde, konusunda uzman yazılım ekibimizin geliştirdiği metotlar ile kullanıcılarımız bu çok büyük miktardaki veri içinden ihaleye girmeden öğrenmek isteyecekleri tüm verileri, güncel ve anlık analizleri de elde edebilmektedirler. Ayrıntılı bilgi için İhalePRO detay sayfalarını inceleyebilirsiniz.