Elektronik Kamu Alımları Platformu üzerinden yayınlanan ilanlı ve ilansız tüm ihalelere ait ihale sonuçları ile yapılan sözleşmelere ait tüm veriler eksiksiz olarak veri tabanımızda yer almaktadır. 

1,1 milyondan fazla ihaleye ait 1,4 milyon* sözleşme bilgisi tüm kullanıcılarımız tarafından incelenebilmektedir. 

Bu sayece, geriye dönük istenilen ihaleyinin, hangi firma yada firmalar tarafından ne kadar bedelle almış olduğunu bulmak mümkündür. 

Bu olanağın çok daha ötesinde İhalePRO© ile iki yüz binden daha fazla firmanın, otuz beş bin idarenin yaptığı ihaleler kapsamında kazandıkları işler, iş bitirmeleri, ellerindeki mevcut işler, iş takvimleri vb. sayısız analiz ile güncel ve anlık bilgiler de elde edilebilmektedir. Dünyada ikinci, Türkiye'de ilk olarak geliştirilen bu istihbarat ve analiz yazılımı ile rakiplerinizin aylarca uğraşıp elde edemeyecekleri veri ve analizlere saniyeler içinde sahip olursunuz. 

 

*Bir ihalenin birden çok kazananı, bir ihale kapsamında birden çok sözleşme imzalanması söz konusu olabilmektedir. Bu yüzden sözleşme sayısı, ihale sayısından fazladır.
** Özellikle tıbbi ilaçlar, sarf malzemeler gibi sektörlerde 1 ihale kapsamında 1000lerce sözleşme söz konusu olabilmektedir.